Soul Action & The Call of The Ancestors – Estonia


When:
August 11, 2017 @ 7:00 pm – August 13, 2017 @ 5:00 pm
2017-08-11T19:00:00+02:00
2017-08-13T17:00:00+02:00
Where:
Kastanimaja
Kastani 38
Tartu
10416
Cost:
€140 if paid by 1st June, €160 thereafter
Contact:
Aivi
+372 56 94 26 36
Soul Action & The Call of The Ancestors - Estonia @ Kastanimaja

HINGE TERVENDAMINE JA ESIVANEMATE KUTSE, tantsutöötuba koos CAROLINE CAREY'ga Tartus.

* FOR ENGLISH PLEASE SEE BELOW *

Paljud meist elavad tundega just nagu oleks midagi „puudu” – kusagil hingepõhjas luurab nimetu tühjus, mille täitmine ei näi mitte kuidagi õnnestuvat. Seetõttu võime kulutada terve elu püüdes täita tühjusetunnet küll rohkema raha, küll rohkemate asjade ning üha uute ja uute suhetega. Lõppeks on see kõik siiski tühi töö, sest see mida otsime ei ole leitav kusagilt väljastpoolt, füüsilisest maailmast, vaid tegemist on meie kadumaläinud hingeosadega, mis võivad olla lahti murdunud palju - palju aastaid tagasi.

Šamaanid on sellisest hingeosade kaost teadlikud – see on teatav hingeline lõhestumine, mille võib olla põhjustanud mõni trauma, haigus või sirgumine mõrases perekonnas. Selline hingekadu jätab meie ellu juba püsivad mõrad, pidevad haigused, kurnatuse ja masenduse ning lisaks võime muutuda jõuetuiks, kaotades võime terveneda ja edasi liikuda. Kadunud hingeosade tagasitoomine ja taasühendamine on oma väe uuesti leidmise tee esimeseks sammuks. Alles seejärel hakkame joonduma oma tegeliku hingeülesande järgi ja saame luua küllust, mis on vastavuses meie tervikpotentsiaaliga.

Töötoa käigus uurime nii traditsiooniliste šamanistlike kui ka tänapäevaste ekstaatiliste tehnikate toel neid ühendusi, mille oleme kaotanud nii oma esivanemate kui ka loodusjõudude ja -elementidega. See on süvateekond nõutamaks tagasi oma enese sisemist tarkust šamanistlikul rajal, kus osapoolteks on trumm ja tantsija. Toetudes aastatepikkusele šamaanitööle ja elukogemustele juhib Caroline sind õrnalt läbi võimsa protsessi, aidates sul tervendada esivanemate eluliine. Protsessi käigus saad vabastada end iganenud käitumismustritest, mis sind tagasi hoiavad, istutada enesesse uusi elujaatavamaid viise maailmas toimetamiseks ja rüübata sõõm kõige võimsama südamete tervendaja – andestuse – allikast.

Ole valmis tantsima, mediteerima, trummirütmidega üheks saama ja teekaaslastega ühenduses olema.

CAROLINE CAREY elab Suurbritannias ja on olnud šamanistliku juhenduse ja õpetuse, sealhulgas ka ekstaatilise tantsu, ruumihoidja juba üle kahe aastakümne. Ta on atesteeritud Movement Medicine kooli juhendaja ja Viie Rütmi Tantsu õpetaja aastast 1999. Caroline on kuue lapse ema ja viiekordne vanaema. Tema kireks on hingesüütuse taastamine hingeosade tagasitoomise, unenägemise ja šamanistlike praktikate vahendusel. Caroline on avaldanud neli raamatut.

Rohkem infot Caroline Carey töö ja elu kohta saad külastades tema kodulehte www.middleearthmedicine.com.

Töötuba toimub inglise keeles, eestikeelse tõlkega.

TOIMUMISAEG: 11 – 13 august 2017
R 19:00 - 21:30
L 11:00 - 18:00
P 10:30 - 17:00

MAKSUMUS:
Hind 140€ kuni 1. juuni ja pärast seda kuupäeva 160€.
Koha kindlustamiseks palume registreerumisel tasuda ettemaks 50€.
Registreerumiseks palun võtta ühendust Aiviga - moc.oohaynull@ekatig +372 56 94 26 36

***ENGLISH***

Many of us live with a sense that something is ‘missing’ – as if there is a void lurking beneath the surface of our lives that we can never quite fill. As a result, we can spend our lives endlessly seeking to fill that emptiness with more – more money, more possessions, more relationships. However, this is ultimately a fruitless quest because often what we are really seeking cannot be found ‘out there’ in the physical world for they are the lost parts of our soul – fragments that may have split off many years earlier.
Long recognised by shamans, such soul loss is a form of psychic fracturing that can come about as a result of trauma, dis-ease or a dysfunctional upbringing. Not only does soul loss leave a legacy of ongoing dysfunction, fatigue, illness and depression, but it can also disempower us by crippling our ability to heal and move forward.
Reclaiming and reintegrating the lost parts of the soul is therefore a crucial first step towards self-empowerment. Only then can we align ourselves with our soul’s purpose in order to manifest the abundance of our highest potential.

In this workshop we will explore, with traditional shamanic tools and more modern day ecstatic techniques, the connection we may have lost to the stories of our ancestral lineage, the natural forces and the elements. It is a deep journey into the reclaiming of our innate wisdom through the shamanic pathway of the drum and the dancer. Drawing on years of shamanic practice and life experience, Caroline will gently guide you through a powerful process to assist in healing your ancestral line. Through this process you will be able to free yourself from the out-dated patterns of behavior that are holding you back, plant the seeds of more life-affirming ways of being in the world, and drink from the most powerful heart medicine of all – forgiveness.

Please expect to dance, to meditate, to be with the drum beat and to connect with others.

€140 if paid by 1st June, €160 thereafter

Please contact Aivi for booking details - moc.oohaynull@ekatig  /  +372 56 94 26 36

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *