Magic Of Mandorla – Estonia


When:
June 15, 2018 @ 7:00 pm – June 17, 2018 @ 5:00 pm
2018-06-15T19:00:00+02:00
2018-06-17T17:00:00+02:00
Where:
Taiji klubi (Taiji club)
Pärnu maantee 102
11312 Tallinn
Estonia
Cost:
Early bird price: 140 eur until 1st of May 170 eur thereafter.
Contact:
Aivi

It is known as one of the most powerful of (spiritual) experiences we can have in life. Mandorla is the place of poetry 'where the fire and the rose are one!' (Four Quartets, T.S. Eliot)

 

Inimhingedena võime eksisteerida erinevatel tasanditel; see millest tavaliselt teadlikum oleme, on materiaalne maailm. Oma olemuselt on materiaalne maailm duaalne – vastandlike jõudude reaalsus, kus kogeme tihtipeale konflikte pooltevahelistes suhetes. Mõned näited vastanditest on taevas ja maa, valgus ja pimedus, mehelik ja naiselik, lojaalsus ja reetmine jne. Nendevaheline polaarsus loob fundamentaalse pinge juba evolutsioonilisel tasandil, mis oma olemuselt võib olla nii lõhkuv ja hävitav kui võimsalt loov ja loominguline. Tõendeid selle pingelisuse hävitavast loomusest on kõikjal meie ümber sõdade, ebavõrdsuse ja konfliktide näol nii individiaalsel, grupisisesel kui ühiskondlikul tasandil.

See, kuidas me tuleme toime vastanditevaheliste pingetega, on võtmeks, et hävitavad konfliktsed olukorrad transformeerida elujaatavateks lahendusteks. Kui me suudame pingestatust hoida iseenda sees, lubades endil tunda valu, ilu ja ka hirmu, mis sellega kaasneb, siis saame kaks vastandlikku elementi tinglike ringidena tuua omavahel kokku. Nende kahe ühinemisel tekib keskele kahe ringi ühisosa, mandli kujuline kese, kus lõhe erisuste vahel saab lahustuda. Nimetame seda kahe ringi tekkinud ühisosa ‘mandorlaks’ – nimetus mis tuleneb itaalia keeles sõnast ‘mandel’, viidates mandlikujulisele osale, mis moodustub, kui kaks ringi omavahel kattuvad. Mandorlat tuntakse ka kui 'Vesica Piscis', meie hinge püha anumat. Kui oleme selles pühas ruumis, on meil võimalus seda, mis enne tundus needusena, muundada enda hinge jaoks võimsaks ravivaks palsamiks. Selles keskmes olev energia on seesama, mis on püha Ema ja Isa printsiip Pühas Liidus, kõikide vormide Ema, mees- ja naisenergiate ühendus, olles meile teada juba aastatuhandeid.

Töötoa jooksul kasutame erinevaid tööriistu ja võimalusi nagu tants, loovus, liikuv meditatsioon ja konstellatsioonimeetod, et töötada mandorla maagiaga. Läbi tantsulise kehastumise, on Sul võimalus lähemalt tundma õppida enda elus olevaid erinevaid konflikte, et näha, kuidas nad Sinu maailmas mängivad ja Sind mõjutavad. Caroline’i juhendus ja šamaanitrummi löögid toetavad Sind konstellatsiooniprotsessis, et saaksid siseneda mandorla ruumi ja lubada selle maagial ennast puudutada, tuues uusi arusaamasid ja hingetarkust.

See töötuba on avatud ja sobiv kõikidele täiskasvanutele olenemata vanusest, soost, eelnevatest kogemustest või oskustest. Soovi korral võid töötada teadlikumalt sügavamate teemadega või siis lihtsalt avastada enda jaoks uusi teadmisi, olenemata sellest, kas oled alles õppiv või juba kogenud terapeut või lihtsalt elu õpilane – see töö pakub midagi igaühele.

"Mandorla Maagia” protsess, mida Caroline Carey juhendab, on väga sügav ja liigutav. Soovitan seda väga kõigile, kes õpivad terapeudiks või juba töötavad inimestega, kuid tahavad seda võimalust kasutada enda arenguks ja isiklike protsesside läbitöötamiseks (mida vajame selleks, et töötada teistega - kas pole?). Kui tunned endas kutset seda tööd proovida, siis lihtsalt järgi tunnet ja tee seda! Ma pean selle kvaliteeti suurepäraseks". Suzan Lemont

Reedel, 15. juunil on AVATUD ÕHTU kõigile tantsuhuvilistele.

Toimumisaeg: 15. – 17. juuni 2018

Reede 19.00 – 21.30, laupäev 10.30 – 17.30, pühapäev 10.30 – 17.30

Asukoht: Taiji klubi, Pärnu maantee 102, 11312 Tallinn

Maksumus: soodushind 140 eur kuni 1. mai 2018

Töötoa hind on 170 eur alates 2. mai

Hind osaledes ainult reede õhtul 20 eur

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *